Soustředění 2008

Na červenec jsme pro kluky připravili soustředění. Schodou náhod se v této době se měly konat oslavy založení klubu SK Brušperk. Na slavnost se pozvaly velké osobnosti a když jsme fotbalový klub tak by to mělo být fotbalové. Utkání mezi SK Brušperk a Kubina Teamem je fotbalové až až.

Měli jsme co dělat, protože bylo v plánu kempu udělat testová cvičení a od samého začátku nám pršelo. V pátek jsme šli do sportovní haly kde jsme stávili skoro celý den. Nebýt přestávek na svačinky a oběd tak od tama neodejdem. Testy se zvládly a po fotbalku jsme už museli na večeři. Byl to první den a byl náročný a to jsme nevěděli co nás čeká zítra.

Sobota už byla tady, dopoledne bylo volnější a krásnější. Už nepršelo a vypadalo že se na nás sluníčko usměje. Chvílemi se i smálo, tak jsme zůstali venku a do oběda se bavili různými aktivitami. Po obědě se chlapci přemístili ha hřiště převlečení v dresech aby mohli nastupovat s hráči při slavnostním nástupu. O přestávkách zase hráli mezi sebou miny zápas. Odpoledne uběhlo jak voda a sluníčko šlo spát a my jsme ho následovali.

Neděle se nám povedla, od rána bylo nádherně. Na hřišti se jenom hrálo a nebyl to jen fotbal. Byly to i soutěže mezi kluky tak abychom vyplnili čas do obědu. Po obědě se odpočívalo a balilo neboť naše soustředění bylo pomaličku u konce. Zbývalo jen po sobě uklidit naší malou noclehárnu v půjčené malé tělocvičně a mohli jsme jít vyhlížet rodiče aby si odvezli své ratolesti domů.